Tulisia Tuliszków 0:5 Odolanovia Odolanów
Orzeł Mroczeń 6:2 Polonus Kazimierz Biskupi

Aktualności

Kolejny mecz bez punktów.

• autor: mrmarian, 2016-04-10 16:47

Astra przegrywa z KS Opatówek 0-1 (0-1).

Bramkę tracimy w 45 minucie z rzutu karnego po perfekcyjnym wykonaniu Konrada Helty.

PS. Asterka również miała szansę na zdobycie bramki z rzutu karnego ale w 12 minucie pomylił się Adam Staszewski (nie trafił w bramkę).

• Komentarzy [17]
  • czytano: [1066]

autor: ~snajper 2016-04-10 17:13:12

avatar Astra była słaba a Opatowek jeszcze słabszy

autor: ~kibic 2016-04-10 19:12:13

avatar Strzelił na wiwat bo przekombinował.Oj Adam,Adam..

autor: ~karoll 2016-04-10 19:14:23

avatar Potarzycki na ławce,Budziak w pierwszej 11 stce już podobało mi się rozpoczęcie meczu,ale dalsza cześć juz nie była kolorowa.Wykonawca karnych u nas powinien być Szymon Polowczyk,może trener to przeanalizuje.W druzynie powinna byc "chemia" wkońcu tworzą drużyne ale jakoś tego nie było widać.Pytanie do trenera.Dlaczego w przerwie meczu wszyscy rezerwowi weszli na boisko i się rozgrzewali,a Potarzycki siedział na ławce?On ma inne przywileje?Do Messiego mu jeszcze dużo brakuje więc niech sie bierze do roboty wkońcu podobno wznowił treningi ( tak jest napisane w rubryce "TRANSFERY",a może teraz żałuje i nie chce drugi raz rezygnować...Panie Januszu może spróbować zagrać Budziakiem w ataku,a Paczkowem w środku pomocy?Coś za wolny on jest.Dzisiejszy mecz był do wygrania minimum 2:0 a jak było...

autor: ~Kibic 2016-04-10 19:39:55

avatar Opatówek strzelił bramkę i już nic nie musiał, a my co ?? Kopanie długiej piłki nie wystarczy!

autor: ~kibic 2016-04-10 22:36:07

avatar Maryniak podaj sie do dymisji jesteś beznadziejny !!! Prośba do pana Grzegorza Wiertlewskiego zatrudnijcie trenera bo będzie spadek maryniak nie ma pojęcia wszyscy to widzą !!!!

autor: ~obiektywny 2016-04-10 22:48:13

avatar Panie Januszu pan sie nie nadaje krzywdzi pan krotoszyński futbol i chłopaków proszę zarząd uwolnijcie chłopaków od tego gościa bo bedzie spadek. Drużyna sie uwstecznia przykre, wykończą ten klub Panie Prezesie ratujmy Astrę!!!!

autor: ~Rychu 2016-04-11 06:58:29

avatar Hala wróć!!!

autor: ~kibic 2016-04-11 07:32:43

avatar Panowie trochę spokoju, w żadnym klubie po dwóch meczach trenera się nie zwalnia. Żal niewykorzystanych sytuacji w pierwszej połowie i to się zemściło. Ale drużyna ma potencjał i to widać. Kiedy skrzydłowi dostają piłki momentalnie robi się zagrożenie. W drugiej połowie brak piłek do skrzydłowych, wszystko środkiem. To jest główny problem że, pchamy się środkiem długimi piłkami. A do tych wszystkich którzy najlepiej umią krytykować

autor: ~Opatówek 2016-04-11 07:57:21

avatar Macie trenera "miszcza świata"! Który trener wpadł by na pomysł przegrywając aby zdjąć napastnika i wpuścić obrońcę?! Trochę spokoju a skończycie w A klasie.

autor: ~Kibic 2016-04-11 08:09:30

avatar Na trzy mecze dwa przegrywamy i to z wnioskami a wy gadacie o spokoju? Gramy wychowankami a oni piłkarsko są gorsi od drużyn wiejskich. Czy aby ze szkoleniem w Astrze jest tak dobrze? Moim zdaniem jest źle. Nie ma ciągłośći w szkoleniu (brak kilku drużyn młodzieżowych a w tym przedewszystkim drużyny zaplecza seniorów,juniora starszego).

autor: ~carange 2016-04-11 09:48:56

avatar do Grzegorza Wiertlewskiego słyszał pan o trenerze Halaburdzie ?

autor: ~Asterka 2016-04-11 13:18:33

avatar Przypominam że, początek sezonu jesiennego też nie należał do Astry i jakoś nikt z tego tragedii nie robił . Na cztery mecze, 2 porażki. A tu jeszcze jest do rozegrania zaległy mecz z Czekanowem, w co wierzę że 3 pkt dopisze sobie Asteka . A wy po 3 meczach chcecie zmieniać trenera. Jacy z was kibice, z zespołem się jest na dobre i na złe. Zamiast podczymywąć chłopaków na duchu i dawać im jeszcze więcej motywacji do walki , to tylko rozpiepszczacie to co ktoś stara się stworzyć. Cel jest jeden, jak najlepsze miejsce w tabeli i myślę w co wierzę że 5 miejsce jest realne. Trener nie słuchaj tych sugestii to ty musisz mieć wizję drużyny. A niedowiarkom udowodnij że drużynę na to stać. Powodzenia

autor: ~Rychu 2016-04-11 15:09:21

avatar Ile to już sezonów kibice wspierają piłkarzy? Co trener to coraz gorzej. Jedynie Hala potrafił z tego zespołu coś wyciągnąć. 5 miejsce realne? Chłopie jako miasto powiatowe powinniśmy już dawno grać w IV lidze i spokojnie utrzymywać się z sezonu na sezon grając swoimi wychowankami. Tu potrzeba trenera z jajami, nic więcej.

autor: ~carange 2016-04-11 16:00:15

avatar Strefa spadkowa zagląda dość mocno Astrze w oczy kiedy nastąpi przebudzenie ? niby te wzmocnienia są ale jakoś błysku w nich nie ma byłem na meczu jedyny dobry ruch to postawienie na nowego bramkarza podpowiada krzyczy dobrze to wygląda. Mam pytanie do prezesa Astry jeśli się utrzymamy to zrobić spotkanie ze wszystkimi sponsorami z władzami miasta i zapytać czy stać nas na awans o klasę wyżej czy zostajemy w ciemnościach okręgowej szarości

autor: ~Do Rychu!!! 2016-04-11 21:17:39

avatar Jakich Kibicow!!! Bo ja zawodnik nie widze zadnych oprocz fan Clubu Chcesz wiedziec!? To nie bedzie nic zero bez sponsorow i kasy taka jest prawda

autor: ~astra 2016-04-11 21:54:41

avatar Chłopaki!!!!wygrywamy w kolejnym meczu i będzie o.k! do boju ASTRA!!!

autor: ~Asterka 2016-04-15 11:12:35