autor: ~kibic Asterki 2013-09-24 15:58:04

avatar Jeszcze jeden piłkarz Asterki docenia Chromka w naszym zespole.który ma się od kogo uczyć futbolowego rzemiosła.BRAWO MŁODY!!!

avatar Zgadzam się w 100% z Milkerem! Konrad to świetny piłkarz, a jeszcze lepszy człowiek! Życzę osiągania kolejnych sukcesów :)

avatar brawo Konrad, trzymamy za Ciebie kciuki! :)

autor: ~Sid 2013-09-27 21:30:30

avatar Jest i on :D wspanialy koles :3

autor: ~xxx 2013-09-29 14:19:04

avatar Gorzyce - Astra 3-1 dla Gorzyc 3 bramki Jędrzej Paczków. Teraz zarzad ma co żałować,ze nie sciagnal go do Astry...

autor: ~ktoś 2013-09-29 14:52:33

avatar Astra do przerwy powinna prowadzić 4-0 ba ten wynik już powinien być w 20 minucie. Cztery setki zmarnowane przez Ratyńskiego ... Gorzyce nie istnieją 28 minuta fatalny błąd naszego bramkarza i 1-1. Po przerwie dokłada drugi błąd i mecz się kończy 3-1 dla Gorzyc. Przy stanie 2-1 Domagała nie strzela karnego.

autor: ~kibic 2013-09-29 17:58:40

avatar do ktosia...chłopie, chyba nie byłeś na tym meczu! fakt,że astra miala przewagę przez 20 min na poczatku, ale później do końca meczu juz nie istniala! gdyby paczków zachował zimną krew to strzeliłby astrze nie 3 a 5 bramek, a prz leprzym strzelaniu to gorzyczanka pokarałaby astre dwucyfrowym wynikiem!!!

autor: ~anonim 2013-09-29 18:27:10

avatar Astra grała tylko przez pierwsze 20 min i faktycznie powinniśmy prowadzić 3:0 , później już nie istnieliśmy, niewiem z czego to mogło wynikać chyba to nie braki kondycyjne bo troche dziwnym jest żeby oddać pole gry po 20 minutach. W drugiej połowie poza tym karnym to nic nie stworzyliśmy. Niewiem czy dobrym pomysłem było wystawienie młodego i słabo ogranego Niedbałe , dziś sobie chłopak poprostu nie radził.

autor: ~xxx 2013-09-29 20:02:00

avatar Z tego co piszesz to tragiczny mecz w wykonaniu Astry....

autor: ~anonim 2013-09-29 20:11:40

avatar dokładnie do przerwy powinno być z 4-0 dla Astry, ale za to w drugiej połowie równie dobrze mogło się z 8-1 skończyć dla Gorzyc

autor: ~anonim 2013-09-29 21:04:48

avatar mamy slabego trenera przegrana w Gorzycach tylko jego wina

autor: ~znawca 2013-09-29 21:15:01

avatar Brawo ANTYKIBICE!!!Po wygranym meczu max.5 komentarzy ale za to po przegranym już się zaczyna jazda.A to ten zły a to braki kondycji.Ludzie ogarnijcie się.Znam kibiców sukcesu,którzy są z zespołem jak wygrywa ale to co się tu dzieje to jest ewenement.Nie mam co robić w domu to pojadę sobie po piłkarzach,trenerze i działaczach,którzy robią coś dla klubu za darmo bądź za pół darmo.GRATULACJE!

autor: ~gorzyczanka 2013-09-29 21:30:02

avatar no właśnie jeśli chodzi o waszych kibiców, to ich zachowanie i prowokowanie bójki na trybunach mówi samo za siebie. Jednak czego wymagać od takich ludzi. Zdecydowanie ich poziom intelektu nie nadąża za ilością masy mięśniowej. Żeby nie było wątpliwości, że to wasi kibice, to dodam że przyjechali w autokarze klubowym razem z awodnikami.

autor: ~ktoś 2013-09-30 07:04:47

avatar Gorzyce miały w drugiej połowie tyle sytuacji bo Astra przegrywając musiała atakować większą ilością zawodników i przez to powstawały luki w obronie. A nie jak piszesz że Gorzyce tak pięknie grali. A co do kibiców to słyszałem jak bambry prowokowali mieszczuchów.

autor: ~do ktoś 2013-09-30 10:40:17

avatar Jeżeli chodzi o awanturę, którą opisujesz, to nie pisz głupot, siedziałem obok i widziałem całą sytuację, jestem z poza miejscowości, które grały mecz, więc jestem bezstronny żeby nie było, dureń z Krotoszyna prowokował facetów po 50 i chciał z nimi na solo wychodzić, więc resztę komentarza na ten temat, co mądrzejsi niech sobie sami dopiszą....

autor: ~aaa 2013-09-30 10:51:29

avatar Pisząc obiektywnie wiosek jest jeden. Do 30 min astra powinna prowadzić min 4:0 i było by po meczu, ratys zmarnował tyle sytuacji że masakra. Bramka na 1:1 błąd bramkarza i się zaczęła przewaga gospodarzy. Druga połowa niepojęty błąd obrońców (co robił stoper to nie wiem, uciekał od piłki chyba) i 2 :1 no i już po meczu. Astra próbuje odrabiać na karnego, niewykorzystuje i potem juz tylko okazje miałą gorzyczanka no może z jedną mieli goście jeszcze.

autor: ~kibic 2013-09-30 15:15:48

avatar To był chyba najsłabszy mecz Astry na wyjezdzie w tej rundzie. Oby ostatni:)))

autor: ~SlDE 2013-09-30 18:16:06

avatar Astra miała obowiązek zakończyć mecz po 30min,wynik powinien wygladać 0;5 taka jest prawda i było by po meczu ale była bardzo nie skuteczna.

autor: ~anonim 2013-09-30 22:11:48

avatar Przegralismy i tyle w temacie. W awans i tak mało kto wierzy... mamy młada druzyne i nie oszukujmy sie, sa lepsi w okregowce. Moim zdaniem o awans bedzie walczyc Stal i Koźmin. Jedynie co do mecz: zarzad Astry moze teraz załowac i to bardzo,ze nie pozyskał Jędrzeja. W tym meczu pokazal na co go stac.

autor: ~kibic 2013-10-01 08:34:50

avatar Anonim a ty skąd wiesz że Astra nie chciała Paczkowa? Z tego co wiem to chciała ale on nie chciał.

autor: ~kibic Asterki 2013-10-01 15:18:53

avatar Ja też to słyszałem miał propozycje gry w Astrze ale odmówił i tyle w tym temacie:)))

autor: ~kibic 2013-10-01 16:06:36

avatar a dlaczego odmówił? ktoś się zastanowił?

autor: ~anonim 2013-10-01 16:53:02

avatar Gdyby nie chcial grac to by w sparingu zadnym tez nie zagral. A z tego co sie orientuje to gral..

autor: ~ktoś 2013-10-01 16:54:12

avatar Odmówił bo chciał grać w podstawowym składzie a nikt mu tego w klubie nie chciał zagwarantować.

autor: ~kibic 2013-10-01 18:50:38

avatar Nie ma co rozpaczać nad rozlanym mlekiem bo to nie śmietana a Paczkow nie Gościniak.W dniu meczowym z Astrą miał dzień końia i wkopał nam 3-bramki a za to nie ma co winić Zarząd Astry że unas nie grał a w Gorzycance tylko zawodników że mu pozwolili na tak chasanie w naszym polu karnym.Skończmy już ten temat o nim bo nie jest jeszcze on wart aż tylu pochwał z strony nas kibiców.Pozd..

autor: ~obiektywny 2013-10-01 19:34:17

avatar na to pytanie najlepiej zna odp Pan Halaburda....

autor: ~kibic 2013-10-01 20:26:31

avatar do kibica! jeżeli 2 metrowy młody chłopak strzela 3 bramki astrze, to znaczy, że jest wart zachodu! tym bardzie,że zaczynał przygodę z piłką właśnie w astrze! a ty kibic pewno chciałbyś wiecej takich domagałów i chrominskich wraz z chalaburdą którzy zzerają cały budżet astry i nic z tego nie wynika! więc nie pisz glupot cieniasie!

autor: ~ktoś 2013-10-01 21:43:09

avatar Trener Halaburda bardzo go chciał ale chcieć to nie znaczy móc.