KLĘSKA W PLESZEWIE!

STAL PLESZEW  - ASTRA KROTOSZYN

6                                0

źródło-www.glokalna.pl

Ekipa Astry Krotoszyn udała się w niedzielę na spotkanie z spadkowiczem IV ligi, Stalą Pleszew. Po fatalnej grze przyjezdnych, mecz zakończył się wygraną gospodarzy 6:0. To najwyższa porażka krotoszyńskiego teamu od kilku lat.

Aby zobrazować to co działo się na boisku w Pleszewie, wystarczy jedno zdanie: Astra zagrała tak, jakby jej piłkarze pierwszy raz wyszli na boisko. ? Jest nam po ludzku wstyd. Rywal obnażył dzisiaj wszystkie nasze słabości ? powiedział działacz Astry Krotoszyn Wojciech Miller. Drużyna trenera Patryka Halaburdy jechała na mecz w mocno okrojonym składzie. Na boisku z różnych powodów zabrakło Rafała Brinka, Jacka Chromińskiego, Karola Krystka, Sebastiana Kmiecika, Daniela Olejnika, Henryka Krawczyka, a także kilku juniorów. ? Mieliśmy 14-osobową kadrę na dzisiejsze starcie. W tym zgłoszonych w ostatniej chwili Piotra Zdziebkowskiego oraz Roberta Ciesielskiego ? oznajmił Miller. Już w pierwszym kwadransie meczu popularna Asterka straciła pierwszą bramkę. Na listę strzelców wpisał się Krystian Benuszak. To był dopiero początek ośmieszania Astry. W 39. minucie po centrze z rzutu rożnego, piłkę po mocnym strzale głową, w siatce przyjezdnych umieścił  Łukasz Jańczak. Kiedy wydawało się, że tak się zakończy pierwsza część pojedynku, fatalny błąd popełnili Ryszard Idkowiak oraz Piotr Półtoraczyk. Brak komunikacji pomiędzy dwoma zawodnikami wykorzystał ponownie Benuszak. Napastnik Stali Pleszew przejął piłkę na 20. metrze i pobiegł w kierunku pustej bramki.

Kolejna odsłona to nieco lepsza gra Astry Krotoszyn, jednak wciąż na tyle beznadziejna, że o pozytywnym rezultacie mowy być nie mogło. W drugiej połowie rywale Asterki strzelili jeszcze trzy gole, nokautując krotoszynian. ? Nie ma znaczenia wielkość porażki, bo punkty są tylko za remisy i wygrane. Niemniej klub z dużego powiatowego miasta nie powinien tak przegrywać. Mamy jednak taką drużynę, na jaką nas stać ? zakończył Miller.

Stal Pleszew ? Astra Krotoszyn 6:0 (3:0)

BRAMKI: 1:0 ? Krystian Benuszak (13?), 2:0 ? Łukasz Jańczak (39? głową), 3:0 ? Krystian Benuszak (45?), 4:0 ? Łukasz Bandosz (55?), 5:0 ? Mikołaj Siuda (85?), 6:0 ? Łukasz Bandosz (87?)

ASTRA: Półtoraczyk ? Adamski, Idkowiak (46? R. Ciesielski), Domagała ? Nowak, Hylewicz (55? Kułaga), Potarzycki, Marciniak, Szych ? Maryniak, Sójka

(GRZELO)

autor: polonista1970 2012-10-21 17:02:28

Profil polonista1970 w Futbolowo Zwyciestwo POLONII!!!!!

autor: ~lol 2012-12-01 13:46:54

avatar Pan Darek

autor: ~SUT 2013-02-15 08:43:58

avatar PANIE DARKU WIDZEZE SIE NIE POSTRARALES !

Astra-Orzeł