KONIEC PRZYGODY Z PUCHAREM!

• autor: mrmarian, 2012-09-25 09:34

ODOLANOVIA  ODOLANÓW - ASTRA KROTOSZYN

4                                                   1

26. IX. 2O12 GODZ .16.00 (środa)

II Runda Pucharu Polski OZPN   KALISZ

www-glokalna.pl

Do niedalekiego Odolanowa udali się dziś zawodnicy Astry Krotoszyn. Team Trenera Patryka Halaburdy w drugiej rundzie nie dał rady pokonać beniaminka kaliskiej klasy okręgowej, kończąc rozgrywki Okręgowego Pucharu Polski po zaledwie 90 minutach gry.

Do podstawowego składu w miejsce Michała Potarzyckiego oraz Adriana Sójki wskoczyli Mateusz Nowak oraz Karol Swora. W pierwszej połowie spotkania dokonane roszady zaczęły przynosić korzyści. Po prostopadłym podaniu Karola Krystka w odpowiednim miejscu znalazł się Swora i nie dał szans na skuteczną interwencję golkiperowi Odolanovii Odolanów. Prowadzenie nie trwało jednak długo. Chwilę przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania miejscowi doprowadzili do wyrównania. Po rajdzie prawą stroną boiska i niezłym uderzeniu, piłkę z siatki musiał wyciągnąć Sebastian Kmiecik.

Po wyjściu z szatni Asterka zagrała ofensywnie. Odolanovia skupiła się na pojedynczych kontratakach, które  jak się okazało  dały znakomity efekt. Po jednej z kontr gracz gospodarzy uderzył z dystansu i piłka ugrzęzła w siatce. Gościom skrzydła podcięło także nieodpowiedzialne zachowanie młodego Jakuba Grzywaczewskiego. Wprowadzony na ostatni kwadrans zawodnik w 7 minut obejrzał dwie żółte kartki i powędrował do szatni.  Kuba dostał kartki za komentowanie postawy sędziego oraz faul. Od momentu gdy opuścił murawę, nasza gra przestała się układać skomentował Mateusz Nowak. Gospodarze wykorzystali liczebną przewagę i w samej końcówce spotkania strzelili jeszcze dwie bramki, ustalając końcowy rezultat.  W pierwszej połowie prezentowaliśmy się w miarę przyzwoicie. Po przerwie nie ustrzegliśmy się błędów. Właśnie na ich unikaniu powinniśmy się skupić  podsumował młody zawodnik Astry Krotoszyn.

Odolanovia Odolanów - Astra Krotoszyn 4:1 (1:1)

CZERWONA KARTKA: Jakub Grzywaczewski (82’za drugą żółtą)

ASTRA: Kmiecik-Domagała, Olejnik (75’ Grzywaczewski), Idkowiak , Adamski, Nowak, Chromiński, Krystek, Szych (46’ Sójka) Maryniak, Swora (75’ Konarkowski)

(GRZELO)