Tulisia Tuliszków 0:5 Odolanovia Odolanów
Orzeł Mroczeń 6:2 Polonus Kazimierz Biskupi

WYGRANA NA TRUDNYM TERENIE!!!

• autor: mrmarian, 2012-05-06 20:43

PRZEŁAMONA NIEMOC!!!

Złoty gol Sójki

Na mecz z Płomieniem Opatów nasi zawodnicy jechali w mono okrojonym składzie. Z różnych względów Patryk Halaburda nie mógł skorzystać z Janusza Maryniaka, Huberta Wronka, Piotra Półtoraczyka, Tobiasza Barana czy Macieja Kujawskiego. - Jechaliśmy bez rezerwowego bramkarza z dwoma piłkarzami na ławce - relacjonuje szkoleniowiec Astry. Mimo osłabień krotoszyńskiemu zespołowi udało się odnieść zwycięstwo, ale to najskromniejsze z możliwych. - Już w pierwszej połowie powinniśmy prowadzić przynajmniej dwoma bramkami, ale zawodziła skuteczność. Przyznam szczerze, że zaczynałem mieć czarne myśli. Chwała jednak chłopakom, bo w trudnej sytuacji wytrzymali i walczyli o każdy centymetr boiska. Z zaangażowania jestem naprawdę bardzo zadowolony - dodał trener.
Zwycięski gol padł w 68. minucie gdy do wykopniętej przez Jakuba Nelle piłki doszedł Adrian Sójka i uderzeniem głową pokonał golkipera Płomienia. Niestety, nasz napastnik zdobycie bramki przypieczętował kontuzją, gdyż interweniujący golkiper wymierzył mu soczystego sierpowego. - Adrian dostał w oko i był trochę zamroczony - relacjonuje Halaburda. Szkoleniowiec podkreśla, że jest zadowolony z postawy swoich piłkarzy. - Najważniejsze jest zwycięstwo i fakt, że odniesione zostało przy pełnym zaangażowaniu. Nikt nie odpuszczał, a to jest dla mnie w piłce zawsze najważniejsze - podsumował po drugim z rzędu zwycięstwie trener Astry.

ASTRA: Nelle- Olejnik Hylewicz Idkowiak-Brink Potarzycki Krystek Ciesielski D.Baran(88Sekula)-Sójka(72Szych)Marciniak