Tulisia Tuliszków 0:5 Odolanovia Odolanów
Orzeł Mroczeń 6:2 Polonus Kazimierz Biskupi

Aktualności

SPARING

• autor: mrmarian, 2012-01-28 19:24

REMIS NA POCZĄTEK!!!

Astra ma już za sobą pierwszy sparing. Po dwóch tygodniach pracy nad siłą i wytrzymałością piłkarze Patryka Halaburdy zmierzyli się z liderem IV ligi, Płomykiem Koźminiec. - W tym spotkaniu nie chodziło mi o wynik, chociaż z takim rywalem na pewno dobry rezultat poprawia zawsze morale drużyny - mówi szkoleniowiec Astry. Jego zespół po momentami ciekawej grze zremisował 2:2. Wynik spotkania otworzył Marcin Ciesielski. kilka minut później rywale nie wykorzystali rzutu karnego. Uderzenie Jacka Pacyńskiego obronił Jakub Nelle. Płomykowi udało się wyrównać kilka minut przed przerwą po bardzo ładnym strzale z dystansu.
Druga połowa rozpoczęła się od ataków zespołu z Koźmnica, co zaowocowało drugą bramką. Krotoszyniane nie składali jednak broni i co jakiś czas groźnie kontratakowali. Po jednej z takich akcji Ciesielski zagrał piłkę do Karola Krystka z boku boiska, a młody gracz jak się okazało ustalił wynik spotkania. - Jestem zadowolony z postawy zespołu. Na tle takiego rywala zaprezentowaliśmy się naprawdę nieźle, ale to nie jest jeszcze żaden wyznacznik - dodaje Halaburda.
W Astrze w tym spotkaniu zagrali po raz pierwszy Damian Baran, Tobiasz Baran i Dariusz Hylewicz. - Z każdego z nich jestem bardzo zadowolony. Myślę, że  bardzo nam pomogą wiosną i będą realnymi wzmocnieniami. Nie będę jednak ukrywał, że nad kilkoma elementami będziemy musieli jeszcze dość mocno popracować, bo nie wszystko mi się w naszej grze podobało - przekonuje trener krotoszyńskiej drużyny.

ASTRA:NELLE-SEKULA BARAN.T KUJAWSKI-WOSIEK CIESIELSKI BARAN .D SÓJKA KONARKOWSKI KRYSTEK MARYNIAK