Astra Krotoszyn - strona oficjalna

Brak aktywnych ankiet.

Pierwszy trening

• autor: mrmarian, 2018-01-15 07:58

Piłkarze Astry wrócili do treningów na pierwszych zajęciach w tym roku pojawiło się
19 zawodników .
Wśród trenujących byli także nowi piłkarze, którzy ewentualnie mogą dołączyć do kadry przed wiosennymi zmaganiami. –
Nie będziemy zdradzali ilu tych nowych zawodników jest, ani na jakie pozycje – mówi trener Leszek Krutin za wcześnie by zdradzać szczegóły w najbliższym czasie wszystko powinno się wyjaśnić, który z nowych zawodników pozostanie u nas na rundę wiosenną.

Astra zakończyła rundę na podium

• autor: mrmarian, 2017-12-30 22:08

Runda jesienna w wykonaniu Astry Krotoszyn napawa optymizmem kibiców oraz sympatyków tego najdłużej działającego klubu w mieście. Miejsce na podium na półmetku rozgrywek jest prognostykiem wzrostu formy sportowej futbolistów.

Spotkanie

• autor: mrmarian, 2017-12-27 18:35

20 grudnia 2017 r. w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie  miało miejsce spotkanie władz miasta w osobach Burmistrza Franciszka Marszałka, Wiceburmistrza Ryszarda Czuszke i Pana Romana Wośka z przedstawicielami Zarządu Krotoszyńskiego Klubu Sportowego ASTRA, na którym podsumowano mijający sezon w wykonaniu zespołów ASTRY oraz złożono życzenia Bożonarodzeniowe oraz Noworoczne.

Przy tej okazji zarówno włodarze miasta jak i zarządu KKS ASTRA zwracają się do wszystkich uczestników zabawy sylwestrowej, pokazu sztucznych ogni, które będzie miało miejsce na krotoszyńskim rynku o zachowanie bezpieczeństwa.

Solidarność międzyludzka zadecydowała o sukcesie

• autor: mrmarian, 2017-12-16 07:45

O olbrzymim sukcesie mówi Przemysław Gustowski główny organizator turnieju charytatywnego dla Mariusza Ratajczaka- kierownika i wiceprezesa Astry Krotoszyn. W ciągu dnia zebrano ok. 5 tyś. zł

Wielki turniej w Krotoszynie

• autor: mrmarian, 2017-12-06 05:40

W najbliższą niedzielę, w hali widowiskowo-sportowej w Krotoszynie rozegrany zostanie niecodzienny turniej charytatywny. Jego bohaterem będzie Mariusz Ratajczak. Kibicom nie trzeba tej osoby przedstawiać. To wiceprezes i kierownik drużyny seniorskiej Astry Krotoszyn, dla którego dobro i rozwój tego najstarszego klubu działającego w mieście jest niezwykle istotne.

Mecz , 01:00

Astra KrotoszynPiast Czekanów